Увага!Лікарня працює в телефонному режимі.

Дата: 17.03.2020 15:51

Шановні жителі Городницької громади!

Для отримання інформації щодо профілактики заходів коронавірусної інфекції серед населення та у разі наявності симптомів гострих захворювань, загострення хронічних захворювань вам, НЕ ПОТРІБНО ПРИХОДИТИ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ В ЛІКУВАЛЬНИЙ ЗАКЛАД! Достатньо зателефонувати своєму сімейному лікарю чи педіатру з яким укладена декларація та вирішити питання потреби відвідування лікувального закладу. Якщо ви не маєте свого сімейного лікаря або контактного телефону свого лікаря зверніться за телефоном 65-298 в КНП «АЗПСМ»,де вам нададуть необхідну інформацію, скерують та порадять, що робити.

При невідкладному стані викликайте бригаду екстреної медичної допомоги за телефоном 103. НАГОЛОШУЄМО! Якщо ви або ваші родичі протягом останніх 14 днів були в країнах, де зареєстровані випадки коронавірусної інфекції по приїзду ви маєте САМОІЗОЛЮВАТИСЯ за місцем проживання та звернутися за телефоном вказаної гарячої лінії для вирішення питання подальшого активного медичного спостереження.

Сімейні лікарі та лікарі педіатри КНП «АЗПСМ» працюють в лікувальному закладі і в телефонному режимі.

Головний лікар Шалько Ростислав Назарович,лікар-ортопед-травматолог,тел.- 0671409554;

Лікар загальної практики -сімейний лікар Попадюк Людмила Степанівна,тел.-0972917742;

Лікар-педіатр Перунова-Павленко Людмила Іванівна,тел.- 0987293447;

Лікар-терапевт Сеньків Михайло Степанович,тел.- 0676628561;

КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» вул.Паркова,34.