Вітання з Днем народження депутату Житомирської обласної ради Віктору Мельнику!

Дата: 31.03.2020 10:06

Сьогодні,31 березня святкує свій свій День народження депутат Житомирської обласної ради Віктор Сергійович Мельник!
Шановний Вікторе Сергійовичу!
Щиро вітаємо Вас з Днем народження!Бажаємо Вам щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай не згасає безмежна енергія, а Ваші знання, досвід та оптимізм завжди приносять користь людям.Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, в серці - добре і сонячно від людської вдячності! Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро вертається сторицею! Міцного Вам здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної роботи. Хай Ваша невичерпна енергія заряджає людей, а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу процвітання!

З повагою та найкращими побажаннями,селищний голова Іван Онищук та виконавчий комітет Городницької селищної ради