«До відома населення міста та району!

Дата: 10.04.2020 13:15

«До відома населення міста та району!

У Новоград-Волинському міськрайонному відділі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області працює «телефон довіри» (04141) 3-53-37 по якому ви можете звернутись з актуальних питань діяльності підрозділу або виявлення фактів проявів корупції працівниками ДСНС. Окрім того, ви маєте можливість звернутися з вищезазначених питань до сектору з питань запобігання та виявлення корупції Управління ДСНС України у Житомирській області за міським контактним номером – (0412) 48-03-47.
Прийом громадян з особистих питань керівництвом Новоград-Волинського міськрайонного відділу здійснюється щоденно з 9.00 до 18.00, крім вихідних та святкових днів за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Соборності, 22. Цілодобово з даних питань можна звернутись за телефоном «101». Усі заяви та повідомлення, що знаходяться в компетенції органів ДСНС, будуть розглянуті у визначені законодавством терміни».

Начальник Новоград-Волинського МРВ У ДСНС
України у Житомирській області