ДО ВІДОМА ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ ГОРОДНИЦЬКОЇ ОТГ!

Дата: 19.05.2020 14:26

ДО ВІДОМА ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ ГОРОДНИЦЬКОЇ ОТГ!

Під час проведення Новоград-Волинським управлінням ГУ Держспоживслужби в області в період з 12 по 15 травня 2020 року перевірки дотримання карантинних заходів на обєктів торгівлі та поштових відділеннях виявлено порушення санітарних норм, а саме:

В селах Гульськ, Великий Молодьків, Чижівка перевірено поштові відділення  та магазини. Були відсутні антисептики, дезинфікуючі засоби, антисептики для рук невідомого складу і походження, продавці та працівники поштових відділень працювали без захисних масок та рукавичок, не виконувалися заходи дезинфекції. З цих причин було складено протоколи про адмінпорушення за ст.42 КУ пАП (102грн.),працівникам поштових відділень винесено попередження.

Просимо усіх взяти ці факти до відома та не повторювати помилок інших громад.

Особливе  прохання до приватних підприємців не забувати про карантинні заходи, тому що загроза вірусної інфекції не минула, кількість хворих збільшується. До того ж 40-60% людей хворіють безсимптомно, тобто не знають про це, але є носіями інфекції і можуть заражати оточуючих людей, особливо людей похилого віку, для котрих можуть бути важкі наслідки. Тому масочний режим, соціальна дистанція, дизинфекційні заходи мають дуже велике значення і будуть вимагатися до проведення повної вакцинації людей.