Комунальна установа «Городницький іклюзивно-ресурсний центр" Городницької селищної ради розпочинає прийом заяв та відповідних документів для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.

Дата: 19.05.2020 16:22

ОГОЛОШЕННЯ!
ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!
Комунальна установа «Городницький іклюзивно-ресурсний центр" Городницької селищної ради розпочинає прийом заяв та відповідних документів для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, з метою забезпечення вчасного (до 1 вересня 2020 р.) зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної середньої освіти.
Консультування, прийом документів здійснюється без присутності дитини.

Перелік необхідних документів:
• документи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників дитини (копія);
• свідоцтво про народження дитини (копія);
• індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);
• форма первинної облікової документації № 112/о «Історія розвитку дитини» затвердженої МОЗ;
• довідка від психіатра (у разі потреби);
• психолого-педагогічна характеристика дитини, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником закладу освіти;
• документи щодо додаткових обстежень дитини (копія);
• заява від батьків (пишеться при прийомі документів).
Проведення комплексної оцінки розвитку дитини здійснюватиметься з дотриманням протиепідеміологічних вимог:
• У добре провітрюваному приміщенні.
• Під час проведення комплексної оцінки батьки дитини (інші законні представники) можуть здійснювати допомогу в організації оцінки (виконуючи вказівки фахівців ІРЦ, подавати необхідні для оцінки матеріали дитині для уникнення близького контакту фахівців та обстежуваного), дотримуючись дистанції 1,5 метра.
• Bci учасники оцінки, у тому числі дитина, мають використовувати маску та одноразові рукавички.
• Після кожного проведення комплексної оцінки всі матеріали, які використовувалися, поверхня столу та інші поверхні будуть оброблені дезінфікуючим розчином, а приміщення провітрене.
• По можливості, буде обмежений одночасний pyx відвідувачів місцями спільного користування (коридорами), іншими кімнатами для уникнення натовпу.

Наша адреса:
смт.Городниця вул. Паркова ,34
Комунікація: телефон 097-709-43-07 електронна пошта ku.irc@ukr.net, фейсбук-сторінка ІРЦ за посиланням
Комунальна установа "Городницький ІРЦ"
Працюємо щоденно, крім вихідних і святкових днів .
Відвідувачі мають дотримуватися маскового режиму, дистанції 1,5 метра, користуватися одноразовими рукавичками.
Не зволікайте зі зверненням!