Городницька селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунального закладу «Городницька публічна бібліотека» з бібліотеками-філіями.

Дата: 17.07.2020 11:50

Городницька селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи Городницької селищної ради, а саме директора комунального закладу «Городницька публічна бібліотека» з бібліотеками-філіями Городницької селищної ради.

Особа, яка претендує на зайняття посади, повинна відповідати таким загальним вимогам:

• вища освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем  бакалавра, магістра, спеціаліста, або стаж роботи в бібліотечній сфері не менше трьох років на керівній посаді ;
  • бути громадянином України;
  • вільно володіти державною мовою;

Особи, які відповідають загальним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі , подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П2ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром  4*6 ст;

-автобіографія;

- копія документа про освіту;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру за минулий рік в електронному вигляді;

- копію паспорта громадянина України;

- копію ідентифікаційного номера;

-копію військового квитка (для військовозобовязаних);

- мотиваційний лист.

Документи на посаду директора комунального закладу «Городницька публічна бібліотека» з бібліотеками-філіями Городницької селищної ради.

приймаються протягом 30-ти календарних днів з 17.07.2020 року по 15.08.2020 рік.

Звертатися за адресою: смт.Городниця, вул.Заводська,8 (селищна рада).