ВИБОРИ-2020

Дата: 20.10.2020 11:36

ВИБОРИ-2020

25 жовтня обираємо селищного голову та депутатів місцевих рад.

Вибори Городницького селищного голови

Городницькою селищною територіальною виборчою комісією на вибори 25 жовтня 2020 року зареєстровано 6 кандидатів на посаду Городницького селищного голови:

Буднік Олександр Олександрович

Гончаренко Світлана Вікторівна

Графський Андрій Миколайович

Онищук Іван Анатолійович

Кузнець Олена Володимирівна

Юрченко Олександр Михайлович

Виборчий бюлетень буде світло-рожевого кольору, в якому будуть зазначені в алфавітному порядку кандидати.

Для підтримки бажаного кандидата виборець у виборчому бюлетені робить позначку "плюс" (+) або іншу в квадраті напроти прізвища кандидата на посаду селищного голови.

Бюлетні, на яких не поставлено жодної позначки або у яких проставлено позначки навпроти прізвищ декількох кандидатів, вважатимуться недійсними.

Голосування за кандидатів у депутати Городницької селищної ради

Городницькою селищною територіальною виборчою комісією на вибори 25 жовтня 2020 року зареєстровано 3 виборчих списки кандидатів в депутати селищної ради від політичних партій:

- «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», у списку 10 кандидатів;

- «Наш край» 22 кандидати;

- «За майбутнє» 5 кандидатів.

Самовисуванці-12 кандидатів.

Усі 49 кандидатів «боротимуться» за 22 депутатських місця в Городницькій селищній раді 1 скликання.

Для організації виборів депутатів селищної ради територія Городницької територіальної громади поділена на 8 виборчих округів:

1 виборчий округ – смт.Городниця - 4 округи (1-4);

5 округ- с.Кленова,с.Брониця;

6 округ- с.Дубники,с.Липине,с.Червона Воля,с.Перелісок,с.Прихід;

7 округ- с.Лучиця,с.Анастасівка;

8 округ-с. Броницька Гута.

Виборчий бюлетень буде кремового кольору.

У кожному виборчому окрузі з виборів депутатів селищної ради в бюлетені буде однаковий список партій, але різні списки кандидатів.

У виборчому бюлетені в одному ряду, почергово з ліва на право зазначаються:

- визначений жеребкуванням номер кожної партії;

- повна назва відповідної організації партії, прізвище, ім’я та по батькові кандидата у депутати.

- два квадрати: порожній квадрат – для позначки щодо партії та квадрат із нанесеним трафаретом – для позначки щодо кандидатів, включених до списку організації партії в відповідному окрузі;

- виборчий список з прізвищами, ініціалами усіх кандидатів та їх порядковими номерами зверху донизу, яких включено до списку організації партії в відповідному окрузі.

При голосуванні у виборчому бюлетені виборець, визначивши партію, яку він підтримує, у порожньому квадраті навпроти назви цієї партії робить позначку "плюс" (+) або іншу, що засвідчує його волевиявлення, а у квадраті із нанесеним трафаретом для написання номера кандидата вписує номер кандидата у депутати, якого він підтримує.

Якщо виборець у квадраті із нанесеним трафаретом для написання номера кандидата в депутати зробив позначку не по трафарету, але із якої можливо встановити дійсне волевиявлення виборця, вважається, що виборець підтримує кандидата, номер якого зазначено.

Якщо виборець у квадраті із нанесеним трафаретом для написання номера кандидата в депутати не зробив позначку-число, вважається, що такий виборець підтримує весь список кандидатів у депутати від партії без надання підтримки окремому кандидату.

Якщо запис (позначку) у квадраті з нанесеним трафаретом для написання номера кандидата в депутати, якого підтримує виборець, зроблено в графі партії, яку виборець не підтримав, вважається, що такий виборець підтримує весь список кандидатів у депутати від партії без надання підтримки окремому кандидату.

Варто врахувати, що бюлетень буде визнаним недійсним, якщо:

- у бюлетені проставлено позначки навпроти назви декількох партій;

- у бюлетені не проставлено жодної позначки біля повної назви партії;

- з інших причин неможливо встановити зміст волевиявлення виборця щодо підтримки списку певної партії.

Цьогорічні місцеві вибори будуть першими й для районної ради новоутвореного Новоград-Волинського району, до якого увійдуть всі територіальні громади Ємільчинського Баранівського та Новоград-Волинського районів.

Ці вибори будуть відбуватися за такою ж виборчою системою, що і до Городницької селищної ради. Виборчий бюлетень буде світло –зеленого кольору. При голосуванні у ньому також потрібно зробити дві відмітки – навпроти вподобаної партії та поставити номер кандидата, якого ви підтримуєте.

Для організації виборів територію майбутнього Новоград-Волинського району поділено на 4 виборчі округи. Городницька громада входить до 3-го виборчого кругу.

Вибори до Житомирської обласної ради теж будуть відбуватися за такою ж партійною виборчою системою. Виборчий бюлетень буде блакитного кольору і в ньому теж потрібно буде зробити дві відмітки.

Таким чином, кожен із кандидатів здобуватиме один із мандатів до обласної ради.

Для організації виборів територію нашої області поділено на 8 виборчих округів. До 4-го виборчого кругу входять усі територіальні громади майбутнього Новоград-Волинського району.