Протокол№ 12 позачергового засідання селищної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Дата: 13.11.2020 09:34

ПРОТОКОЛ № 12

смт. Городниця «13 » листопада 2020 р.

Присутні:

Голова комісії: Онищук І.А..

Секретар комісії: Костюк В.О.

Члени комісії: Костюк І.В., Шалько Р.Н., Остапчук І.Л., Гайдайчук М.М., Костюк І.В., Китовський О.Є.

Запрошені:

Коваль О.С. – начальник Новоград-Волинського районного управління Головного

управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Гончаренко С.В. – директор ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.»

Провів засідання голова комісії Онищук І.А.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про особливу роботу закладів освіти, а саме ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.» в період поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19

Доповідач: директор ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.» Гончаренко С.В.

2. Про роботу суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування ( кафе, барів) в період провадження карантину “вихідного дня”, який діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка та в інші дні з встановленням обмежень роботи

Доповідач: голова комісії, селищний голова Онищук І.А.

(члени комісії одноголосно затвердили порядок денний та регламент роботи комісії).

ОСНОВНА ЧАСТИНА:

1. СЛУХАЛИ:. Про особливу роботу закладів освіти, а саме ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.» в період поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19

Доповідач: директор ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.» Гончаренко С.В.

2. СЛУХАЛИ:. Про роботу суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування ( кафе, барів) в період провадження карантину “вихідного дня”, який діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка та в інші дні з встановленням обмежень роботи

Доповідач: голова комісії, селищний голова Онищук І.А.

Відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", протоколу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.11.2020 № 41, розпорядження постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 за № 1355-р «Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338», протоколу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської облдержадміністрації від 06.11.2020 № 41 в районі посилені заходи «червоного» рівня епідемічної небезпеки по недопущенню розповсюдження та з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, МОЗ ініціювало зміни до постанови № 641, які передбачають запровадження в Україні так званого карантину вихідного дня.

ВИСТУПИЛИ:

1. Гончаренко С.В. - директор ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.» Гончаренко С.В.

2. Онищук І.А - голова комісії, селищний голова ;

3. Коваль О.С. – начальник Новоград-Волинського районного управління

Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

4. Шалько Р.Н. - головний лікар НКЗ АЗПСМ Городницької селищної ради.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення селищної комісії з урахування пропозицій та зауважень, внесених в ході обговорення (одноголосно).

Відновити особливу роботу закладів освіти, а саме ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.» в період поширення гострої респіраторної хвороби СОVID-19 та рекомендувати:

Відділу освіти Городницької селищної рад (Миржиєвська Г.В.) :

- відновити очне навчання учнів 5-11 класів в ОНЗ «Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.» з 16.11.2020 року з урахуванням пропозицій внесеними в ході обговорення.

Встановити роботу суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування ( кафе, барів) в період провадження карантину “вихідного дня”, який діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка та в інші дні з встановленням обмежень роботи

1. Призупинити роботу суб’єктів господарювання з надання

послуг громадського харчування ( кафе, барів) в період провадження

карантину “вихідного дня”, який діятиме з 00:00 суботи до 00:00

понеділок за винятком здійснення адресної доставки замовлень та

замовлень на винос , приймати відвідувачів з надання послуг

громадського харчування в інші дні з встановленням обмежень роботи

закладів з 8-00 до 22-00.

Голова Городницької селищної ради

голова комісії І.А.Онищук