3 грудня-міжнародний День людей з обмеженими можливостями.

Дата: 03.12.2020 11:43

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки цього дня, а й протягом всього року, не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги та уваги.

Дякую тим, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки та допомоги — вияв милосердя, людяності і любові до ближнього.

Висловлюю, також, щиру вдячність усім жителям громади, які активно долучилися до благородної справи, зробивши і свій посильний внесок у поліпшення матеріального становища тих, хто цього вкрай потребує.

А тим, хто день за днем живе та бореться з інвалідністю, бажаю сили духу та твердості, оптимізму та мужності! Нехай на вашому життєвому шляху зустрічаються лише світлі люди, готові допомогти та підтримати!

Щиро зичу Вам та Вашим родинам доброго здоров’я, життєвого оптимізму, добробуту і великого людського щастя.

З повагою,селищний голова Іван Онищук