Вітаємо КЗ"Городницький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю" з 9 -ти річчям!

Дата: 03.12.2020 10:38

Сьогодні комунальному закладу «ГОРОДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ» виповнилося 9 років!Вітаємо усіх працівників і бажаємо їм,у першу чергу, здоров’я,наснаги та витримки у роботі, добробуту, оптимізму у всіх починаннях. Ви дійсно висококваліфіковані професіонали своєї справи.Дякуємо за таку нелегку роботу,адже надання дітям,що потребують допомоги, щоденної підтримки – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає цим маленьким,але таким мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

З повагою,селищний голова Іван Онищук