Городницька селищна рада проводить конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи Городницької селищної ради, а саме:  головного спеціаліста служби у справах дітей  Городницької селищної ради.

Дата: 06.12.2020 08:35

ОГОЛОШЕННЯ

Особа, яка претендує на зайняття посади, повинна відповідати таким загальним вимогам:

• вища освіта з освітнім-кваліфікаційним рівнем  бакалавра,магістра, спеціаліста, без вимог до стажу, бути громадянином України, вільно володіти державною мовою.

Особи, які відповідають загальним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копія документу про освіту;
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік в електронному вигляді;
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія ідентифікаційного номера;
  • копія військового квитка (для військовозобов’язаних).

Документи на посаду начальника відділу служби у справах дітей  приймаються протягом 30-ти  календарних днів з 06.12.2020 року по 06.01.2021 року.

Звертатись за адресою : смт. Городниця вул. Заводська, 8 ( селищна рада).