День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Дата: 14.12.2020 09:24

14 грудня є в Україні Днем пам'яті, який відзначається щороку в день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, вкотре нагадуючи прийдешнім покоління про високу відповідальність у використанні мирного атома.Кожна хвилина цього надзвичайного будівництва – це мужність і професіоналізм, самовідданість і самопожертва ліквідаторів заради збереження життя людей в Україні та в усьому світі.Світла пам'ять героям-ліквідаторам, які ціною власного життя зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції та врятували майбутнє для своїх нащадків. Низький уклін та слова вдячності усім героям-чорнобильцям за Ваш подвиг.Живим - міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир.

З повагою,селищний голова Іван Онищук

Нет описания фото.