ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 13.01.2021 16:19

Шановні мешканці ГОРОДНИЦЬКОЇ ОТГ!

Повідомляємо, що 28 січня 2021 року о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Городницької селищної ради буде присутній Головний архітектор проектів  ПП "Крок Центру" – Воробйова Наталія Володимирівна.

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з питання розгляду генеральних планів населених пунктів:

1. смт. Городниця

2. с. Дубники

3. с. Кленова

4. с. Лучиця

5. с. Червона Воля

6. с. Прихід

7. с. Мала Анастасівка.

Запрошуємо усіх громадян громади,які  мають обгрунтовані пропозиції та запитання.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Генеральні плани населених пунктів Городницької ОТГ розроблені з метою:

• обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території населених пунктів;
  • визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • підготовка пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.