Про підсумки спортивно-масової роботи в області.

Дата: 03.02.2021 11:09

Управлінням освіти і науки Житомирської облдержадміністрації спільно з обласним відділенням Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України 02.02.2021 року було проведено підведення підсумків спортивно-масової роботи області.

В результаті підведення підсумків «Лауреати спортивного року 2020» Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації нагородили Відділ освіти Городницької селищної ради грамотою за І місце в третій групі у загальнокомандному заліку обласної Гімназіади серед школярів Житомирської області 2019/2020 н.р.

Велика подяка, за підготовку школярів, вчителям фізкультури нашої громади та керівникам позашкільної освіти, а саме:

• Ксензу Олександру Анатолійовичу

• Остапчуку Олександру Федоровичу

• Пужаєву Станіславу Ігоровичу

• Корольчуку Юрію Івановичу

• Ковальчуку Олегу Володимировичу

• Іванюку Михайлу Михайловичу

• Нагірняку Борису Анатолійовичу

• Прокопчук Лілії Анатоліївні

Спорт - головна складова життя здорової та успішної людини. Тренування, і навіть просто уроки фізкультури в школі,дисциплінують, допомагають пізнавати своє тіло, контролювати його все більше і більше. Ви - наші провідники в світі спорту. Щастя вам і міцного здоров'я. Тренуйтеся, тренуйте і отримуйте задоволення від перемог і нагород підопічних!

Інформацію подала начальник відділу освіти Городницької селищної ради Потайчук Марія Леонідівна.

Возможно, это изображение (4 человека и люди стоят)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)