Сьогодні вітаємо депутата Городницької селищної ради Багинську Оксану Леонідівну з Днем народження!

Дата: 05.02.2021 14:51

Сьогодні вітаємо приємну жінку, гарну людину, депутата Городницької селищної ради Багинську Оксану Леонідівну з Днем народження!

Шановна Оксано Леонідівно,прийміть щирі вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого свята.

Нехай кожен новий день буде щедрим на досягнення та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події і благодатні справи.

Хай завжди Вас зігрівають люблячі серця рідних людей.Нехай Ваш ентузіазм сприятиме досягненню високих результатів під час виконання нових відповідальних завдань. Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег.Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, родинного добробуту та невичерпних життєвих сил!

З повагою,

селищний голова Іван Онищук

та колектив Городницької селищної ради.

З повагою,

селищний голова Іван Онищук

та колектив Городницької селищної ради.

Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)