До уваги власників собак!

Дата: 10.02.2021 08:44

До уваги власників собак!

Просимо Вас дотримуватися правил утримання домашніх тварин і поводження з ними,відповідно до вимог ЗУ «Про утримання домашніх тварин» та згідно загальних правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у населених пунктах Городницької селищної ради.

1.Тримати тварин (собак) у своєму подвір’ї.

2.Вигул собак проводити на повідках та в намордниках.

3. Слідкувати за місцем перебування тварини( собаки).

У разі недотримання правил та нападу тварини на людей господар понесе персональну адміністративну відповідальність згідно ЗУ «Про утримання домашніх тварин у населених пунктах» та згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.