Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Городницької селищної ради.

Дата: 09.03.2021 16:10

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи Городницької селищної ради, а саме провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Городницької селищної ради Новоград-Волинського району Житомирської області на період відпустки по вагітності і пологах до фактичного виходу основного працівника.

Особа, яка претендує на зайняття посади, повинна відповідати таким загальним вимогам:

• повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • стаж роботи за фахом – не менше ніж 1 рік;
  • громадянство України;
  • володіння державною мовою, основними принципами роботи на комп’ютері;
  • знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування, в галузі освіти.

Особи, які відповідають загальним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П2ДС) з відповідними додатками;
  • 2 фотокартки розміром 4х6 см;
  • копія документа про освіту;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік в електронному вигляді;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію ідентифікаційного номера;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • копія трудової книжки.

Документи на посаду провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Городницької селищної ради приймаються протягом 30-ти календарних днів з 10.03.2021 року по 08.04.2021 року.

Звертатися за адресою: смт. Городниця, вул.. Заводська, 8 (селищна рада).