Звернення до жителів громади.

Дата: 17.03.2021 10:58

Шановні жителі Городницької громади!

Вкотре звертаємося до вашого сумління!

Ситуація з поширенням та наслідками коронавірусної інфекції щодня погіршується.

КНП «АЗПСМ» з завтрашнього дня (18.03.2021р.) працює дистанційно,тільки для невідкладних хворих,прийом інших хворих буде проводитися за попереднім дзвінком до лікаря: лікар-ортопед-травматолог, головний лікар - Шалько Р.Н.- 0671409554, лікар-терапевт-Сеньків Михайло Степанович- т.0676628561

Городницька громада як і вся Житомирщина, перебуває в "червоній" зоні карантинних обмежень.

Показники захворюваності стрімко зростають.Станом на 17.03.2021р. в Городницькій громаді 66 хворих осіб на коронавірусну хворобу COVID-19,з них в стаціонарі – 12 осіб.

(c.Лучиця -1;

с.Дубники-7;

с.Анастасівка -1;

с.Броницька Гута-2;

с.Брониця-4;

с.Липине-0;

с.Кленова-3;

смт.Городниця-49).

Висловлюємо свої співчуття близьким померлих. Немає більшого горя, як втрачати рідних людей.

Маємо жорстко дотримуватися правил, щоб запобігти погіршенню ситуації. Вони не змінились і залишаються таким ж простими та дієвими:

• Носити маски в усіх громадських місцях, транспорті та інших точках скупчення людей;

• Постійно мити руки та обробляти їх дезінфекторами;

• Літнім людям не виходити без особливої потреби з дому;

• Обмежити проведення релігійних заходів;

• Всі заходи проводити на майданчиках із розрахунку не менше 5 квадратних метрів на 1 особу;

• Робити температурний скринінг;

• Дотримуватися соціальної дистанції у півтора метри.

• Турбуватися про укріплення свого здоров’я та підвищення імунітету.

• Уникати відвідування громадських місць та поїздок.

Окремо звертаємося до осіб,які хворіють на COVID-19 і не дотримуються санітарних норм та правил поведінки!

Не водіть своїх дітей на період вашої хвороби до садочків та школи,контактні особи з хворими теж без нагальної потреби не пересувайтеся по вулицях і магазинах.Оскільки на даний час коронавірус став сімейним вогнищем хвороби,тому велике прохання ізолюватися усією сім’єю і не наражати на небезку оточуючих.

Будьмо відповідальними перед собою та суспільством!

Прохання до всіх: при аналізі новин на тему коронавірусу, користуйтеся лише перевіреними джерелами. Не довіряйте фейкам та «сарафанному» радіо. Головний лікар КНП «АЗПСМ» щоденно подає свіжу інформацію по захворюваності, яку Городницька селищна рада розміщує на своїх інформаційних майданчиках. Адже лише правдивий погляд на ситуацію допоможе нам подолати пандемію та її негативні наслідки як для фізичного, так і психологічного здоров’я суспільства.

Возможно, это изображение (текст)