ОГОЛОШЕННЯ Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника КЗ «Городницький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю».

Дата: 20.04.2021 09:06

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника КЗ «Городницький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Новоград-Волинського району, Житомирської області

Городницька селищна рада Новоград-Волинського району Житомирської області оголошує конкурс відповідно до розпорядження селищного голови від 20.04.2021 р. № 28А «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника  КЗ «Городницький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Новоград-Волинського району, Житомирської області.

Кваліфікаційні вимоги:

Посаду  керівника  КЗ «Городницький центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»  може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- заповнену особову картку (форма П2ДС) з відповідними додатками;

- 2 фотокартки розміром 4х6 см;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік в електронному вигляді;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копія ідентифікаційного номера;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

-копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план розвитку закладу;

- інші документи, які підтверджуватимуть професійні та моральні якості.

Строк подання документів – з   20.04.2021 р. до  19.05.2021 р.

Звертатися за адресою: смт. Городниця, вул.. Заводська, 8 (селищна рада).