Виконавчий комітет 26.05.22

Дата: 27.05.2022 11:55

Виконавчий комітет Городницької селищної ради прийняв рішення №38 від 26.05.22 "Про початок обговорень та затвердження плану заходів щодо перейменування вулиць, провулків у населених пунктах Городницької селищної територіальної громади"

Пропунується список вулиць Городницької селищної територіальної громади, які ініційовано перейменувати у зв'язку з тим, що назви їх пов'язані з символікою комуністичного тоталіталітарного режиму, та з країною-агресором - Російською Федерацією. (Список додається)

Ініціатива щодо найменування (перейменування) об'єкта. Право надавати свої пропозиції щодо найменування (перейменування) мають як фізичні, так і юридичні особи (тобто ініціатором можуть вистуати жителі відовідної адміністративно-територіальної одиниці). Ініціатива має бути оформлена належним чином у документі, що подається до виконавчого комітету (нариклад лист, заява, протокол тощо), обговорення в соцмережах. Отримати консультації з питань, що винесені на громадське обговорення та надати пропозиції, щодо перейменування вулиць можна за поштовою адресою, ел.адресою та по телефону:

1. смт. Городниця вул. Заводська 8 Виконавчий комітет Городницької селищної ради

2. Potaychukv@i.ua Gorsel@ukr.net Luchitska_rada@ukr.net

3. Валєнкевич Леонтій Михайлович+38 (067)410-15-11 ; Маруш Тетяна Сергіївна +38(098)324-45-54 ; Кузнець Олена Володимирівна +38(068)818-65-19 ; Потайчук Валентина Михайлівна +38(068)513-30-87