Шановна громадо Житомирщини!

Дата: 25.07.2022 08:54

Україна рухається до перемоги. Ми залучаємо підтримку всього цивілізованого світу, допомагаємо один одному, гуртуємось та працюємо. І незалежно від того, де саме перебувають тимчасово переміщені громадяни України, знаємо, що Україна впевнено рухається до перемоги над жорстоким та підступним ворогом.

З перших днів війни Житомирщина приймає переселенців із інших регіонів України, де тривають активні бойові дії, й тих, що тимчасово окуповані.

Зокрема на Житомирщині знайшли прихисток майже 9 тисяч переселенців.

Сьогодні і щодня країні важливо, як кожен українець відчуває сьогодення і бачить майбутнє держави. Важлива думка кожного з нас.

Опитування, до якого ми пропонуємо долучитись, проводиться за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). За сприяння Житомирської обласної військової адміністрації та за ініціативи Офісу Президента України.

Дякуємо за увагу та ваші відповіді!

Взяти участь у всеукраїнському опитуванні можна за цим посиланням: https://s.polls.team/s3/unicef