Рекомендації щодо дотримання комендантської години та сигналів повітряних тривог під час святкування Великодніх свят.

Дата: 06.04.2023 16:17

Шановні віряни та священнослужителі різних конфесій! Наближається велике свято Великодня!

Тому нагадуємо усім про те,що потрібно дотримуватися вимог встановлених правовим режимом воєнного стану,який діє в Україні. Поставтеся до відвідування храмів із розумінням воєнного стану та відповідальністю.Дотримуйтеся  правил комендантської години та сигналів повітряної тривоги.

Важливо! Краще правильно розраховуйте свій час та повертайтеся додому до того, як почне діяти комендантська година. Оскільки особу, яка буде порушувати комендантську годину, можуть вважати членом диверсійно-розвідувальної групи.

Не наражайте себе та оточуючих на небезпеку.