У Звягелі судитимуть місцевого жителя за спричинення умисних середньої тяжкості тілесних ушкоджень односельцю.

Дата: 04.10.2023 14:11

Прокурори Звягельської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом заподіяння жителю Городницької територіальної громади середньої тяжкості тілесних ушкоджень (ч.1 ст.122 КК України).

Слідством установлено, що 02 вересня 2023 року близько 23 години неодноразово судимий 31-річний мешканець одного із сіл Городницької територіальної громади, перебуваючи у помешканні свого односельця, після вживання спиртних напоїв під час суперечки на ґрунті особистих неприязних відносин, наніс кулаками чисельні удари по голові та рукам потерпілого, спричинивши останньому середньої тяжкості тілесні ушкодження з тривалим розладом здоров’я.

За скоєний злочин передбачене покарання – виправні роботи на строк до двох років, або обмеження чи позбавлення волі на строк до трьох років.

Досудове розслідування, за процесуального керівництва окружної прокуратури, проводили слідчі СВ Звягельського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області.

Примітка: відповідно до ст.62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор Звягельської окружної

прокуратури Гресько Г.С.