Офіційний сайт Городницької селищної ради

Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги:#РазомПереможемо

Дата: 24.01.2024 16:27

Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги:#РазомПереможемо

23 січня, в рамках програми "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" начальник районної військової адміністрації Іван Туровський відвідав два ліцеї міста Баранівка та Першотравенський ліцей Баранівської громади. Мета: підтримати школярів, які готуються до надважливих змагань.

Ліцеї № 1 і № 2 Баранівської міської ради разом з Першотравенським ліцеєм Баранівської громади візьмуть участь у захопливому проєкті “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”. Ці освітні заклади вирішили взяти активну участь у змаганнях з волейболу, баскетболу, футзалу, черлідингу та орієнтуванню на місцевості.

Під час свого візиту Іван Туровський відвідав тренування і поспілкувався з тренерами та учнями. Порадувало те, що всі завзято готуються до змагань і прагнуть досягти перемоги.

Вже 77 гімназій та ліцеїв Звягельського району приєдналися до цього захопливого заходу. Загалом, 3450 учнів візьмуть участь у змаганнях.

Іван Туровський висловив свої побажання учасникам: якнайкраще налаштуватися на змагання, тримати честь свого району, Житомирської області та всієї України.

«Ці змагання не лише сприятимуть фізичному розвитку учнів, але й зміцнюватимуть командний дух та вміння працювати пліч-о-пліч. Це не лише спортивна олімпіада, але й можливість показати дисципліну, відданість та цінності, які керують молоддю. Бажаю усім учасникам успіхів, гарної командної роботи і, звичайно, більше перемог!», звернувся до присутніх начальник РВА.

Возможно, это изображение 9 человек

Возможно, это изображение 4 человека

Возможно, это изображение 5 человек

Возможно, это изображение 8 человек и люди играют в баскетбол