Офіційний сайт Городницької селищної ради

Житомирська область, Звягельський район

27 вересня відбувся " круглий стіл" з питань туризму у м.Житомирі за участі Городницької ОТГ

Дата: 27.09.2018 23:41
Кількість переглядів: 654

Начальник відділу культури,туризму та спорту  Ірина  Курильчук  та спеціаліст з туризму та спорту відділу культури,туризму та спорту  Ярослава Братунець  взяли участь у «круглому столі» у Житомирській  обласній  державній  адміністрації для вирішення ряду питань розвитку туристичного потенціалу Житомирщини.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

З найдавніших часів люди вирушали в подорожі з метою пізнання світу й відкриття нових територій, з торгівельними, дипломатичними, військовими, релігійними та іншими місіями.

Слово «туризм» походить від французького “tourisme” – прогулянка, подорож – подорожі у вільний час пов’язані з від’їздом за межі постійного проживання і один з видів активного відпочинку, який поєднує відновлення продуктивних сил людини з оздоровчими, пізнавальними, спортивними та культурно-розважальними цілями. В міжнародній практиці до туристів відносять осіб, які тимчасово і добровільно змінили місце проживання з будь-якою метою, крім діяльності, яка винагороджується в місці тимчасового перебування. Різні форми туризму віддають перевагу засобам організації раціонального дозвілля, активного відпочинку і проявлення здорового способу життя для широких верст населення і різних за віком.

Індустрія туризму – багатогалузевий виробничий комплекс, що займається відтворенням умов для подорожей і відпочинку, тобто виробництвом туристського продукту. Вона являється однією з найбільш значних галузей економіки в світі, а для деяких країн, що розвиваються – основною економічною галуззю.

http://igormelika.com.ua/wp-content/uploads/2011/09/Igor-Melika-TD2.jpg

Туризм залежно від мети подорожі поділяється на спортивний, пізнавальний (екскурсійний), діловий, любительський (мисливський, рибальський), кулінарний та інші; залежно від засобів пересування – пішоходний, лижний, автобусний, автомобільний, авіаційний, велисопедний, водний, залізничний, комбінований та інші. Туристична діяльність пов’язана з переміною місць, організовується при любій погоді і пред’являє людині різноманітні вимоги. При цьому одночасно діють три важливі фактори: чергування оточуючого середовища (обстановка), кліматичні умови і вид діяльності.

Під час своїх мандрівок і походів, як в межах своєї країни і за кордоном подорожуючі знайомляться з країною і її людьми, їх життям, знайомляться з національною культурою. Вони розширюють і поглиблюють знання в області ботаніки, зоології, геології, географії, метереології, астрономії. Крім того, туризм сприяє вивченню історії і формуванню світогляду, веде до зауваження і активного захисту природних багатств.

http://igormelika.com.ua/wp-content/uploads/2011/09/Igor-Melika-TD3.jpg

Оскільки туристична діяльність проводиться в більшій мірі в колективі, коли один залежить від другого і в обов’язковому порядку вимагається тактовність, уважне відношення один до одного, коли власні інтереси не можна ставити вище інтересів колективу, то все це представляє великі можливості для інтенсивного виховання в дусі колектевізму і для формування таких цінних рис характеру, як впевненість в собі, здатність і бажання допомагати.

Туристська діяльність також сприяє формуванню активної життєвої позиції молодої людини. Наприклад в туристичних походах молодь загартовує свій організм, зміцнює здоров’я, розвиває витривалість, силу й інші фізичні якості, здобуває прикладні навички й уміння орієнтування на місцевості, подолання природних перешкод, самообслуговування та інше. Особливі умови туристської діяльності сприяють вихованню моральних якостей особистості: взаємопідтримки, взаємодопомоги, організованості і дисципліни, принциповості, чуйності й уваги до товаришів, сміливості, стійкості і мужності, почуття відповідальності. Особливо важливе значення туризму заключається в організації дозвілля для молоді. Він являється ефективним замінником фізичної праці, пробуджує в людині радість до життя, служить загартуванню і підвищує життєдіяльність організму.

Всесвітній день туризму – свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь