В Городниця відбувся мітинг з нагоди вшанування пам'яті захисників України!

Дата: 29.08.2019 12:06

Сьогодні,у День пам'яті захисників України,які загинули за незалежність,суверенітет і територіальну цілісність України біля пам'ятника Героям Небесної Сотні у сквері відбувся мітинг,жителі Городницької громади вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти.Селищний голова звернувся до людей з приводу трагічних подій,які відбулися 5 років назад 29 серпня і згадав ті страшні події.
"Ми схиляємо голови у печалі і водночас захоплюємося цими сильними людьми,гідними українцями і патріотами."
Наприкінці серпня 2014 року під Іловайськом трагічно загинув наш односельчанин Юзвінський Вадим Володимирович.Селищний голова І.А.Онищук,директор ДП"Городницьке лісове господарство"В.С.Мельник,головний лісничий,депутат районної ради Л. М.Валєнкевич та директор Городницького ВП ЖКГ О.О.Буднік відвідали могилу загиблого,поклали квіти,згадали приємні моменти з його життя і вшанували пам'ять хвилиною мовчання.
Пам'ятаємо подвиг воїнів,які віддали життя за мирне майбутнє українського народу на нашій землі!Слава героям!