Вітання працівникам освіти.

Дата: 04.10.2019 10:00

Шановні педагоги, ветерани педагогічної ниви прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

Щоденно у невтомній, клопіткій наполегливій праці ви формуєте інтелект нації, відроджуєте духовність, плекаєте доброту, прокладаєте стежку з країни дитинства до дорослого життя кожній особистості.
Повсякчас не знає спокою серце педагога, а думки про своїх вихованців не залишають ні на мить. Отож ,і надалі виховуйте,навчайте,оберігайте найцінніший скарб – Дитину.
Нехай сторицею Вам віддасться любов,турбота,увага,знання,якими так щедро ділитеся зі своїми вихованцями!
Зичу усім Вам повторитися у своїх учнях прекрасними рисами та допомогти їм опановувати найважчу й найважливішу науку у світі – науку бути Людиною.
Нехай доля щедро обдарує кожного з вас здоров’ям, натхненням, вдячністю учнів,а родинна злагода та добробут забезпечать ваш душевний спокій і гарний настрій.

З повагою,
Городницький селищний голова І.А.Онищук