Режим роботи старост.

Дата: 09.12.2020 15:03

Режим роботи старости сіл Лучиця, Анастасівка, Мала Анастасівка, Перелісок - Кузнець Олени Володимирівни:

понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 8.00 години до 17.00 години, обідня перерва з 13.00 години до 14.00 години, вихідні дні: субота, неділя.

Прийомні дні: понеділок, середа, п’ятниця.

Режим роботи старости сіл Кленова, Дубники, Липине, Брониця - Марчук Наталії степанівни:

Прийомні дні: в с. Кленова - понеділок, п’ятниця, в с. Дубники – середа.

Режим роботи старости сіл Червона Воля, Прихід, Перелісянка- Потайчук Валентини Михайлівни:

понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 8.00 години до 17 .00 години, обідня перерва з 12.00 години до 13.00 години, вихідні дні: субота, неділя. Прийомні дні: понеділок, вівторок, середа.

Режим роботи старости села Броницька Гута-Примака Валерія Олександровича: