Інформація про відділ

Начальник відділу:Стелла Вікторівна Куліковська

Жанна Петрівна Бондар  -  спеціаліст з питань захисту дітей

ОСНОВНИМИ ЗАВДАННЯМИ ВІДДІЛУ Є:

1.1. Удосконалення форм і засад соціального партнерства, організація співробітництва органів місцевого самоврядування з профспілками та організаціями роботодавців.

1.2. Забезпечення на території громади реалізації політики з питань підтримки багатодітних сімей, залучення їх до активної громадської діяльності, надання їм соціальної, психологічної допомоги та здійснення заходів, спрямованих на запобігання насильства в сім’ї.

1.3. Участь у здійсненні комплексних програм поліпшення обслуговування інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, а також громадян похилого віку та сприяння всебічному розвитку соціального обслуговування за місцем їх проживання.

1.4. Надає допомогу в оформлені громадянами громади  щомісячної адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання, комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також раз у рік субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива відповідно до вимог чинного законодавства.

2. ВІДДІЛ, ВІДПОВІДНО ДО ПОКЛАДЕНИХ НА НЬОГО ЗАВДАНЬ:

2.1. Організовує роботу, пов’язану з вирішенням питань соціального захисту соціально незахищених громадян, наданням пільг ветеранам війни і праці та інвалідам, наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

2.2. Аналізує стан надання встановлених законодавством пільг соціально незахищеним громадянам, здійснює виконання комплексних програм, заходів соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, вносить на розгляд голови, постійних комісій Городницької селищної ради та її виконавчого комітету актуальні питання соціального захисту соціально незахищених мешканців територіальної громади.

2.3. Веде облік осіб, які потребують влаштування у будинки-інтернати (пансіонати) для громадян похилого віку та інвалідів, відділ надання соціальних послуг, оформляє необхідні документи для їх влаштування у ці заклади.

2.4. Забезпечує надання адресної грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, а також допомоги сім’ям з дітьми.

2.5. Сприяє громадським, релігійним організаціям, благодійним фондам, окремим громадянам у наданні соціальної допомоги ветеранам, інвалідам, громадянам похилого віку.

2.6. Проводить роз’яснювальну роботу серед населення з питань праці, охорони праці, соціального партнерства, соціального забезпечення і соціального захисту, широко використовуючи для цього засоби масової інформації.

2.7. Подає в установленому порядку пропозиції щодо встановлення опіки над повнолітніми недієздатними особами та піклування над повнолітніми дієздатними особами, які за станом здоров’я потребують догляду.

2.8. Веде облік осіб, постраждалих від аварії на ЧАЕС, інвалідів ВВв,учасників бойових дій ВВв, сімей загиблих воїнів ВВв,сімей померлих воїнів, воіни інтернаціоналістів, учасників АТО, жертв нациских репресій, учасників ВВв,  інвалідв Армії, діти ВВв.