10 Грудня, 2018 р., 11:31
Відповідно до Статуту про комунальну установу «Городницький інклюзивно-ресурсний центр» Городницької селищної ради та з метою публічного і прозорого призначення на посади педагогічних працівників, дирекція Центру оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників (в тому числі віддалені робочі місця), який знаходиться за адресою: смт. Городниця, вул. Паркова 34. - логопед 0,5 шт.од., практичний психолог 1,0 шт.од., дефектолог 1,0 шт.од. – Новоград-Волинський район;  - логопед 0,5 шт.од. – Чижівська ОТГ;  - логопед 1,0 шт.од., дефектолог 0,5 шт.од. – Брониківська ОТГ;  - логопед 0,5 шт.од. – Пищівська ОТГ;  - логопед 0,5 шт.од., дефектолог 1,0 шт.од. – Городницька ОТГ «Городницький ІРЦ», який знаходиться за адресою: смт. Городниця, вул. Паркова 34.
07 Грудня, 2018 р., 11:03

05 Грудня, 2018 р., 11:33
                                                  По питанню призначення субсидій звертатися м.Нов-Волинський,вул.Ушакова,4/5РУПСЗН,відділ субсидій. тел.2-40-36,2-41-34. Документи на субсидію приймаються з 10 по 20 число кожного місяця в приміщенні селищної ради у відділі праці,соціального захисту населення,сім'ї та дітей (каб.де оформляється субсидія).
05 Грудня, 2018 р., 11:16
Всім особам з ІНВАЛІДНІСТЮ,терміново потрібно з'явитися для перереєстрації з такими документами: 1.Ксерокопія паспорта; 2.Ксерокопія Ідентифікаційного кода; 3.Ксерокопія довідка МСЕК. Документи будуть прийматися в приміщенні селищної ради (каб.де приймаютьмя документи на субсидію,2 поверх) Відділ праці,соціального захисту населення,сім'ї та дітей
03 Грудня, 2018 р., 09:49
Шановні жителі Городницької ОТГ! Кожного першого і третього понеділка місяця в Городницькому ВПЖКГ проводить прийом громадян представник з Новоград-Волинського бюро технічної інвентаризації(БТІ). Сьогодні,03.12.18р.буде проводити прийом до 11:00 год. Бажаючі можуть звертатися.
28 Листопада, 2018 р., 11:13
Шановні жителі громади!Щиро просимо Вас долучитися до благодійної акції «Подаруй дітям свято»до дня св.Миколая,яку організовує адміністрація Городницької селищної ради та відділ культури,туризму та спорту.
27 Листопада, 2018 р., 11:31
За період з початку вересня по листопад
22 Листопада, 2018 р., 13:40
Кожного року ми вшановуємо пам'ять усіх тих,хто загинув під час голодоморів в Україні. 24 листопада о 16:00 год .запрошуємо вас прийти на вечір-реквієм присвячений 85-м роковинам Голодомору та взяти участь в запаленні символічних свічок пам'яті,що відбудеться у фойє Будинку культури.