12 Березня, 2019 р., 10:25
Увага!Важлаво! З березня 2019 року виплата субсидій проводитиметься у готівковій формі. Пенсіонерам кошти у сумі нарахованої субсидії за лютий надійдуть при виплаті пенсії за березень (на картки:субсидія -дообіду,пенсія - після обіду; від листонош: одна відомість - на пенсію,друга -на субсидію). Працездатним (хто не отримує пенсій) кошти прийдуть 12 березня в ОЩАДБАНК переказами "Швидка копійка",за відкриттям рахунків звертатися не треба,для отримання мати паспорт і ідетифікаційний код.Кошти необхідно знімати не пізніше трьох місяців після надходження,інакше вони будуть повернуті назад. Усі громадяни мають сплачувати,починаючи з лютого,не обов'язкову частку,а повністю за спожиті послуги (газ - 8,55грн.,електроенергія -0,9грн.і т.д.).При заборгованості більше 340 грн.субсидія на наступний місяць призначатися не буде!
27 Лютого, 2019 р., 09:40
28 лютого 2019 року в приміщенні Будинку культури
25 Лютого, 2019 р., 08:33
25.02.19 з 10:00 год
20 Лютого, 2019 р., 16:38
Зі сльзами на очах в Городниці відбувся мітинг - реквієм до Дня вшанування учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні. Вічна пам'ять Героям України загиблим на майдані! Ми українці! Ми горді цим! Слава Україні! Слава її Героям!
15 Лютого, 2019 р., 13:57
18 лютого 2019 р. поновлюється навчальний процес у ОНЗ "Городницька ЗОШ І-ІІІ ст."!