20 Листопада, 2018 р., 16:30
25 Жовтня, 2018 р., 15:38
У порядку передбаченому законодавством України,Городницька селищна рада,Новоград -Волинського р-ну Житомирської області повідомляє,що до Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області  готуються документи та буде подано Заяву про визнання спадщини(в тому числі земельної частки/паю)-відумерлою,за Супрунчук Анастасією Макарівною(померла 07.04.2006р.),яка проживала та була зареєстрована за адресою:с.Лучиця,вул.Набережна,48 Новоград-Волинського р-ну Житомирської обл.
25 Жовтня, 2018 р., 15:17
У порядку передбаченому законодавством України,Городницька селищна рада Новоград-Волинського р-ну,Житомирської обл.,повідомляє,що до Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської обл. готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини (в тому числі земельної частки/паю)-відумерлою, за Супрунчук Марією Макарівною(померла 14.05.2004р.),яка проживала та була зареєстрована за адресою:с. Лучиця,вул.Набережна,48, Новоград-Волинського р-ну Житомирської обл.
22 Жовтня, 2018 р., 14:06
22 Жовтня, 2018 р., 09:43
Громадське скликання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Детального плану території відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р.№ 555 "Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні",проводиться громадське слухання,щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів детальних планів під існуючими енергетичними об'єктами для розміщення будівництва,експлуатації та обслуговування будівель і споруд,об'єктів передачі електричної та теплової енергії,в межах населеного пункту смт.Городниця,а саме:
09 Жовтня, 2018 р., 15:24