12 Квітня, 2019 р., 15:00
16.04.19р.у Вашому селі буде відключена електроенергія у зв'язку з ремонтними роботами! Будьте уважні та обережні!
11 Квітня, 2019 р., 14:31
Шановні жителі смт. Городниця! На станції водопідготовки проводяться ремонтні роботи з технічного переоснащення . В процесі робіт можливе відключення водопостачання в неділю 14.04. З понеділка 15.04 буде відключена вода на невизначений термін. Про подальші зміни буде повідомлено.
09 Квітня, 2019 р., 09:14
?? Отримати консультацію з пенсійних питань можна, зателефонувавши в Контакт-центр Пенсійного фонду України за такими номерами:  0??(8??0??0??) 5??0??3??-7??5??3?? (дзвінки безкоштовні з будь-якого телефону),  0??4??4??) 2??8??1??-0??8??-7??0??, (0??4??4??) 2??8??1??-0??8??-7??1?? (дзвінки безкоштовні тільки для жителів Києва і області).
08 Квітня, 2019 р., 16:36
О Г О Л О Ш Е Н Н Я Шановні жителі смт. Городниця! На станції водопідготовки будуть проводитися роботи з технічного переоснащення . В процесі робіт можливе відключення водопостачання. Детальніше про відключення буде повідомлено населення заздалегідь!
08 Квітня, 2019 р., 10:04
10.04.19р. в с.Кленова буде вимкнено електроенергію у зв'язку з ремонтними роботами. Будьте уважні! Сектор загальної та організаційної роботи Городницької селищної ради.
28 Березня, 2019 р., 09:59
Шановні жителі Городницької ОТГ! В понеділок 01.04.19р. о 10:00 год.в приміщенні Городницької селищної ради, буде вести прийом громадян представник з ПриватБанку. Бажаючі можуть звертатися.
28 Березня, 2019 р., 09:02
Тренінг відбуватиметься за навчальною програмою, метою якої є посилити спроможність команд молодіжних центрів в Україні, надавши їм знання та навички з основ менеджменту молодіжного центру, а також підтримати команди в розбудові соціальної згуртованості місцевих громад, у тому числі щодо сталої, системної, планованої роботи центру, задля розвитку молодіжної політики та молодіжної роботи.