Оголошення
16 Липня, 2020 р., 09:46
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
13 Липня, 2020 р., 11:09
Шановні жителі селища Городниця!
10 Липня, 2020 р., 10:14
В Городницькій громаді епідситуація на короновірусну інфекцію COVID – 19 станом на 10.07.2020 року така:
4 хворих з позитивним результатом біоматеріалу ПЛР (3 жінки та 1 чоловік ) ,які госпіталізовані в КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» у стані середньої тяжкості.
Одужало – 1;
2 людей чекає результатів ПЛР;
Шановні мешканці! Щоб не погіршувати епідемічну ситуацію щодо коронавірусної інфекції необхідно: не створювати паніку,дотримуватися правил карантину в громадських місцях, на роботі та в побуті; одягати медичні маски та рукавички,користуватися дезинфектором та дотримуватися дистанції, без нагальної потреби не відвідувати лікувальні заклади та залишатися вдома. При погіршенні самопочуття в телефонному режимі звертайтеся до свого сімейного лікаря. Цим Ви збережете своє здоров’я, та здоров’я своєї родини.
09 Липня, 2020 р., 18:46
Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2020/21 навчальний рік для здобуття освіти Європейського рівня за наступними спеціальностями:
публічне управління та адміністрування (публічне управління та адміністрування);
економіка (прикладна статистика та бізнес аналітика, економічна кібернетика);
облік і оподаткування (облік, аудит та оподаткування);
фінанси, банківська справа і страхування (публічні, корпоративні фінанси та фінансове посередництво, банківський та страховий менеджмент);
менеджмент (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності).
НАСОА здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти бакалавр, магістр за денною, заочною та дистанційною формами навчання, як на контрактній основі (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб), так і за державним замовленням. При цьому вартість навчання на контрактній формі є досить помірною
У НАСОА запроваджено програму паралельного навчання з провідними польськими закладами вищої освіти, після закінчення якої випускники отримують два дипломи – НАСОА та одного з польських університетів.
У структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі 9 та 11 класів.
Крім органів державної статистики, випускники НАСОА працюють також у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерстві фінансів, Державній фіскальній службі, різних банках, аудиторських компаніях тощо. Випускники академії не мають проблем із працевлаштуванням.
Академія має гуртожиток для забезпечення проживання студентів.
Інформацію про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщено на сайті НАСОА nasoa.edu.ua.
06 Липня, 2020 р., 16:32
Шановні мешканці Городницької громади!
01 Липня, 2020 р., 16:51
Рішенням виконавчого комітету Городницької селищної ради від 30 червня 2020 року «Про проведення коригування тарифів на послуги з централізованого водо-постачання та водовідведення». Було прийнято рішення провести коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та затвердити їх в розмірі :
по водопостачанню – 24,02 грн за 1 куб.м.
по водовідведенню – 26,46 грн за 1 куб.м.
з 01 липня 2020 року.
01 Липня, 2020 р., 16:48
ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТНА СІМ’Я
Навіщо потрібні патронатні сім’ї?
Сімейний патронат допомагає дітям, які втратили батьків, або чиї батьки чи особи, що їх замінюють, не здійснюють своїх батьківських обов’язків унаслідок різних причин.
Передбачається патронаж і для дітей, які зазнали наслідків батьківської недбалості або жорстокого поводження і ризикують наразитись на це в подальшому, а також для немовлят, від яких матері відмовились одразу після народження. Держава влаштовує таких дітей на тимчасове проживання та виховання у професійні патронатні сім’ї. Така форма сімейного догляду та виховання є альтернативою перебуванню дитини в інтернатному закладі.
Відповідно до ситуації у кожному конкретному випадку дитина, що перебувала під патронатом, або повертається до біологічної сім’ї, – у разі подолання чи мінімізації в ній наслідків складних життєвих обставин – або влаштовується на постійне перебування до інших форм сімейного виховання (усиновлення, опікунська чи прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу) чи до профільного інтернатного закладу.
Хто може бути патронатними вихователями?
Патронатний вихователь – це особа, яка за участі інших членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім’ї. Помічник патронатного вихователя – його чоловік/дружина чи інший дорослий член його сім’ї.
Сім’я патронатного вихователя – сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі.
Патронатними вихователями можуть бути громадяни України, які перебувають у зареєстрованому шлюбі, мають вищу освіту у галузі соціальної роботи, освіти, охорони здоров’я, соціальних та поведінкових наук та досвід виховання дітей у сім’ї (окрім осіб, зазначених у статті 212 Сімейного Кодексу України).
Обов’язки патронатного вихователя
Патронатний вихователь зобов’язаний:
– забезпечити дитину житлом, одягом, харчуванням тощо;
– створити дитині умови для навчання, фізичного та духовного розвитку;
– співпрацювати з батьками, іншими законними представниками дитини задля подолання складних життєвих обставин у межах та у спосіб, визначені органом опіки та піклування;
– забезпечити надання чи доступ до послуг, визначених договором про патронат над дитиною;
– сприяти контактам дитини з батьками, іншими законними представниками, родичами, крім випадків, коли батьки позбавлені батьківських прав або в судовому порядку обмежені у праві спілкування з дитиною.
Які документи треба, щоб стати патронатним вихователем?
Кандидати у патронатні вихователі подають до соціального закладу за місцем їх проживання, зокрема до відділу сім’ї, дітей та молоді Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепилівської селищної ради, такі документи:
– заяву кандидата у патронатні вихователі;
– заяву кандидата у помічники патронатного вихователя про готовність участі у наданні послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім’ї;
– копії паспортів кандидатів у патронатні вихователі та помічника патронатного вихователя;
– довідку про склад сім’ї (форма №3);
– копію свідоцтва про шлюб;
– копію диплома про вищу освіту кандидата у патронатні вихователі, довідки про стан здоров’я патронатного вихователя та членів сім’ї, які проживають разом із ним (відсутність хронічних захворювань, результати обстеження повнолітніх членів сім’ї наркологом, венерологом, психіатром);
– довідку про доходи повнолітніх членів сім’ї;
– довідку про наявність чи відсутність судимості кандидата у патронатні вихователі та членів сім’ї, які проживають разом із ним;
– документ, що підтверджує право власності на житло або користування житловим приміщенням;
– письмову згоду всіх повнолітніх членів сім’ї, які проживають разом із кандидатами у патронатні вихователі, на тимчасове влаштування дітей (згода дітей надається за умови досягнення ними віку, коли вони спроможні самостійно висловлювати свою думку.
Скільки дитина може перебувати в патронатній сім’ї?
Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини та не повинен перевищувати 3 місяців. В особливих випадках за рішенням органу опіки та піклування термін перебування під патронатом може бути подовжений, однак загалом не повинен бути більшим за 6 місяців.
На період перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя за нею зберігається право на аліменти, пенсію у зв’язку із втратою годувальника, інші соціальні виплати, які вона мала до влаштування в сім’ю патронатного вихователя.
Як щодо грошей?
Оплата послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя до 2027 року буде здійснюватись за рахунок коштів державного бюджету.
На утримання кожної дитини, влаштованої у сім’ю патронатного вихователя, виплачується щомісячна соціальна допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку (для дітей віком до 6 років: із 01.12.2019 року – 3558 грн., для дітей віком від 6 до 18 років: із 01.12.2019 –4436 грн.).
У разі, коли дитині виплачується призначена в установленому порядку стипендія, розмір соціальної допомоги визначається як різниця між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та розміром стипендії за попередній повний місяць на момент влаштування дитини у сім’ю патронатного вихователя.
По завершенню дії договору про патронат чи при припиненні діяльності сім’ї патронатного вихователя здійснюється перерахунок коштів у відповідності до віку та кількості дітей.
За рішенням органів місцевого самоврядування сім’ям патронатних вихователів можуть встановлюватися інші соціальні гарантії для створення відповідних умов догляду та утримання, дітей, які потребують тимчасового влаштування.
Оплата послуг за здійснення патронату над дитиною здійснюється шляхом щомісячних виплат грошового забезпечення патронатним вихователям.
Розмір грошового забезпечення у період перебування дитини у сім’ї патронатного вихователя становить п’ять прожиткових мінімумів
(з 01.12.2019 р. – 10 510 грн. оплата здійснюється за кожен день перебування дитини в сім’ї).
У разі перебування у сім’ї патронатного вихователя дітей віком до 1 року, дітей-інвалідів та одночасно двох і більше дітей розмір грошового забезпечення збільшується на 10 відсотків за кожну дитину та категорію, проте сумарно не більше ніж на 50 відсотків.
Нарахування та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування патронатних вихователів із сум їх грошового забезпечення здійснюються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Де дізнатися деталі?
Із додатковою інформацією про сімейний патронат, роль та функції батьків у патронаті можна ознайомитись звернувшись до відділу соціального захисту населення Городницької селищної ради, який надаватиме Городницьким патронатним сім’ям всебічну соціальну підтримку. Адреса: Інд.11714 смт.Городниця,вул.Заводська,буд. 8.
У разі наявності реальних кандидатів в патронатні вихователі – просимо повідомити за номером 0973346171 (Тетяна Піка, заступник директора – начальник відділу організаційно – правової роботи Житомирського обласного центру соціальних служб)
15 Червня, 2020 р., 11:08
Покрокова інструкція: як підприємцю без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю
https://www.dcz.gov.ua/novyna/pokrokova-instrukciya-yak-pidpryyemcyu-bez-naymanyh-pracivnykiv-otrymaty-dopomogu-po?fbclid=IwAR1zIigvUyqrF4JXFyzfIKz2mB2Mtc2kK2lMUA4FO2TxW3UTGIse71NgtWc
01 Червня, 2020 р., 09:07
Городницька селищна рада повідомляє про початок проведення процедури громадських обговорень (слухань),які мали відбутися23.03 2020 року о 14:00 год. та не відбулися як такі у зв'язку з встановленням карантину,щодо розроблення детального плану територій земельних ділянок площею 3,7604 га (кадастровий номер 1824082200:04:000:1216 площею 1,6573 га; кадастровий номер 1824082200:04:000:1218 площею 0,1031 га; кадастровий номер 1824082200:04:000:1219 площею 2,00 га) з метою зміни цільового призначення з «для ведення особистого селянського господарства (код 01.03)» на для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код 11.02)»,яка розташована за межами населених пунктів на території Городницької селищної ради Новоград-Волинського району Житомирської області, а також розділу Охорони навколишнього природного середовища (звіт про стратегічну екологічну оцінку), які триватимуть з 20.02.2020р. по 05.06.2020р. за адресою: вул.Заводська,буд.8,смт.Городниця,Новоград-Волинський район, Житомирська область. Процедура обговорень відбудеться 05.06.2020р. о 14:00 год.
22 Травня, 2020 р., 18:37
Д о у в а г и н а с е л е н н я!