17 Березня, 2020 р., 09:35
                     До уваги населення Городницької громади!
16 Березня, 2020 р., 09:39
ШАНОВНІ БАТЬКИ!!! У зв’язку з поширенням коронавірусу повідомляємо та попереджуємо, що діти не мають знаходитись та перебувати у місцях великих скупчень, не збиратись групами, а лишатись дома та дотримуватись правил гігієни та профілактичних заходів. Пам’ятайте що карантин – це не канікули!!! Здоров’я ваших дітей залежить від вас!!!
16 Березня, 2020 р., 09:37
Шановні діти та їх батьки! Пам’ятайте про необхідність перебування в дома. Не збиратись групами, не їхати до міста на розваги, якомога менше контактувати та користуватись громадським транспортом. Тільки за невідкладної необхідності вирушати у торгові центри та супермаркети. Дотримуйтесь правил гігієни та профілактичних заходів. Уникайте скупчення людей та громадського транспорту!!! Бережіть себе та своїх рідних!!!
16 Березня, 2020 р., 09:36
УВАГА!!! ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ!!!
13 Березня, 2020 р., 11:34
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИЗУПИНЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ. Згідно розпорядження селищного голови від 12.03.2020 року призупинити освітній процес у закладах освіти Городницької селищної ради з 13.03.2020 року по 02.04.2020 року. Організувати дистанційне навчання ЗЗСО та індивідуальні консультації в тел.режимі. Не допускати до роботи працівників з симптомами простудних захворювань.
13 Березня, 2020 р., 11:32
Рятувальники закликають українців дбати про безпеку дітей!
10 Березня, 2020 р., 14:26
Пам’ятка про самоізоляцію
06 Березня, 2020 р., 14:37
Увага!Зідно рішення обласної комісії з питань техногенно-еклогічної безбеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації обмежити проведення будь-яких масових заходів на території Городницької селищної ради(ОТГ) з 06.03.2020 року терміном на 1 місяць.