07 Березня, 2019 р., 11:55
Нещодавно,жителі Городницької ОТГ зустріли свій 90 та 95 річний ювілей!Селищна рада вітає:
05 Березня, 2019 р., 09:52
Виставка художніх робіт місцевих художників.
04 Березня, 2019 р., 14:58
«Я люблю Україну пісенну свою» - під такою назвою в приміщенні Будинку культури Броницької Гути пройшов черговий щорічний зональний творчий огляд. Були представлені творчі номери учасників художньої самодіяльності закладів культури Городницької ОТГ(смт.Городниця,с.Лучиця,с.Дубники,с.Кленова,с.Брониця,с.Червона Воля) та с.Броницька Гута. На заході присутні були: перший заступник голови райдержадміністрації – Наталія Данилено, начальник відділу культури райдержадміністрації – Лілія Бобровська, заслужений працівник культури України – Юрій Лагасюк,головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Олена Брацюк, методист районного відділу культури- Ніна Петрук завідуюча методичним центром народної творчості відділу культури райдержадміністрації - Мирослава Повторейко,провідний методист методичного центру народної творчості відділу культури райдержадміністрації – Наталія Мединцева,голова Городницької ОТГ -Іван Онищук.
01 Березня, 2019 р., 08:28
28 лютого 2019року в приміщенні ОНЗ « Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.» відбулось виїзне засідання Ради регіонального розвитку Житомирської області за участі  голови Житомирської ОДА Ігоря Гундича та голови Городницької селищної ради Івана Онищука На заході були присутні: старости, депутат Житомирської обласної ради та директор державного підприємства «Городницьке лісове господарство» Віктор Мельник, керівники загальноосвітніх навчальних закладів , представники районної ради,голова районної ради – Дмитро Рудницький, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Даниленко, заступник голови районної ради Зінаїда Ляхович, заступник голови райдержадміністрації Андрій Подік, керівники підприємств, установ та організацій ,представники правоохоронних органів Городницької ОТГ, представники громадськості та ЗМІ. Під час заходу учасники заслухали звіт голови ОТГ про розвиток Городницької громади за 2016-2018 роки та разом визначилися з перспективним планом на 2019-2021 роки по Городницькій ОТГ. В кінці зустрічі присутніх розважав фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» Житомирської обласної ради. Нагадаємо, Рада регіонального розвитку створена у 2015 році і основне її завдання – ефективна взаємодія державних органів влади з місцевими.
25 Лютого, 2019 р., 18:25
Сьогодні,з 10 години у приміщенні Городницької селищної ради проводили інформаційно - роз'яснювальну роботу для громадян,начальник РУПЗСН Морозова О.О. та заступник начальника РУПЗСН Н.М.Максимчук.
30 Січня, 2019 р., 15:17
Проводив Сергій Яцик, координатор ГО “Центр UA” у Житомирській області. Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.
28 Січня, 2019 р., 10:45
25.01.2019 в м.Новоград Волинський проходили зональні обласні змагання з волейболу (дівчата) в залік спартакіади школярів Житомирської обл.  Команда Городницької ОТГ зайняла ІІ місце із 5 команд .  Дівчата взяли першість над командами з  м. Баранівки 2-0 ,  Соколівської ОТГ 2-0 , с. Ярунь Н-Волинський р-н 2-0 .  Поступились тільки 0-2 команді з м. Новоград Волинський .  Вітаємо команду та їх тренера і бажаємо подальших перемог!