Новини
04 Квітня, 2019 р., 11:14
2 квітня в ДП « Городницьке ЛГ» в кварталі 61 площею 0,9га та кварталі 43 площею 0,4га Городницького лісництва відбулася акція «Майбутнє лісу в твоїх руках».
Висаджено 8600 штук саджанців сосни звичайної.
До процесу висадки дерев була залучена молодь Городницької громади.
01 Квітня, 2019 р., 15:42
01 Квітня, 2019 р., 15:41
З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.
Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити додаткову допомогу на дитину. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн. Це додатково до щомісячних 860 грн. допомоги при народженні дитини.
В Україні наразі налічується 160 тисяч багатодітних сімей, в яких є діти віком до 6 років. Уряд для підтримки народжуваності в країні планує до кінця року виплатити таким батькам понад 2,4 млрд. грн. фінансової підтримки.
Як отримати виплату?
? Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати Заяву на отримання грошей.
? При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.
? Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.
? Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.
01 Квітня, 2019 р., 15:40
Сьогодні запустили електронний рецепт ???? Поки на рівні програми "Доступні ліки". Перші пацієнти вже скористалися електронним рецептом і в новому зручному форматі отримали в аптеках свої ліки від серцево-судинних хвороб, діабету та бронхіальної астми.
30 Березня, 2019 р., 23:08
29 Березня, 2019 р., 11:50
Кандидатів багато, а обрати треба одного: як зробити це правильно, щоб не отримати адміністративне покарання чи навіть тюремний термін.
Вже в цю неділю, 31 березня, українці обиратимуть президента. З одного боку нічого складного в цій процедурі немає: треба прийти на дільницю, отримати бюлетень та поставити галочку у потрібному місці. Та насправді існують правила, яких необхідно дотримуватися на виборчій дільниці, адже їхнє порушення може загрожувати вам не лише штрафом, але й тюремним терміном.
Не розголошуйте результати власного та не розпитуйте про вибір інших
Оскільки голосування є таємним, результати вибору розголошувати заборонено, так само як і фотографувати заповнений бюлетень і показувати його. Таке порушення карається штрафом, виправними роботами чи навіть обмеженням волі на термін до трьох років. Розпитувати інших виборців про їхній вибір теж не варто. Повідомляти про своє волевиявлення можна лише представникам екзит-полів. Їх можна розпізнати за допомогою спеціальних бейджів. Взяти участь в опитувані на виході з дільниць варто ще й тому, що це допоможе уникнути фальсифікацій під час офіційного підрахунку і, головне, завдяки екзит-полам можна швидко дізнатися імена тих, хто потрапить до другого туру.
Виносити бюлетень категорично забороняється
Категорично заборонено виносити бюлетень за межі дільниці. Таке порушення правил може загрожувати не просто штрафом, а кримінальною відповідальністю. Найбільш сувора відповідальність передбачена за пошкодження виборчих скриньок. За це можуть позбавити волі на термін до 7 років.
Як правильно заповнювати бюлетень
Кандидатів багато, та обрати потрібно лише одного, означивши свій вибір будь-як: галочкою, хрестиком чи плюсиком. А от проявляти таланти художника на виборчому бюлетені не рекомендують. Комісія може розцінити це як псування бюлетеня. Поставити заповітну галочку можна лише один раз і лише від свого імені. Заходити у кабінку для голосування теж потрібно наодинці. Втім закон не забороняє перебування у кабінці крім вас ще дитини чи тварини. Про всяк випадок можете взяти з собою ручку з дому, це теж не заборонено.
Існує виборчий дрес-код
У день виборів важливо подбати і про свій зовнішній вигляд. Краще приходити на дільницю в одязі без політичної символіки. Оскільки це скоріш за все розцінять як виборчу агітацію. Також члени комісії повинні ідентифікувати людину, а це означає, що голосувати в масці, яка закриває обличчя забороняється. Розрахуйте свій час: найбільший наплив на дільниці на відкритті і закритті, тобто близько 8.00 ранку і 20.00 вечора.
28 Березня, 2019 р., 08:49
ВООЗ повідомляє, що близько 20% випадків туберкульозу в Україні залишаються недовиявленими. Тому сьогодні важливо поряд з флюрографією, яка дозволяє виявити розвинуту форму хвороби, впроваджувати інші методи діагностики, які довели свою ефективність у світі і дозволяють виявити туберкульоз на ранніх стадіях.
28 Березня, 2019 р., 08:48
Повідомляємо про те, що Ощадбанк є уповноваженим банком з монетизації субсидій згідно з Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, зі змінами та доповненнями та постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62.