16 Квітня, 2019 р., 15:13
На Житомирщині вже понад 75% жителів підписали декларацію з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, а це майже 926 тисяч осіб. Якщо ж ви не увійшли до їх числа, то варто якнайшвидше обрати свого лікаря та підписати декларацію. Адже у 2019 році продовжується трансформація медичної галузі. Як підписати декларацію з лікарем та що гарантує декларація пацієнту – читайте далі.
09 Квітня, 2019 р., 14:10
ОБИРАЙ ЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ!
09 Квітня, 2019 р., 11:38
Дізнайтеся, скільки вихідних та святкових днів буде у травні і чи доведеться їх відпрацьовувати.
08 Квітня, 2019 р., 14:46
Уже цілий рік по всій країні, у поліклініках та сімейних амбулаторіях, висять таблички, які агітують, - ПІДПИСУЙТЕ ДЕКЛАРАЦІЇ ЗІ СВОЇМИ СІМЕЙНИМИ ЛІКАРЯМИ.
05 Квітня, 2019 р., 09:16
Уряд ухвалив постанову щодо виплати у 2019 році разової допомоги до 5 травня:
04 Квітня, 2019 р., 14:17
Які права має споживач при обміні та поверненні товару? Що робити і куди звертатися, якщо продавець не хоче повертати гроші? Чи можна повернути неякісний товар без чеку за покупку і як відновити чек? Яка продукція не підлягає обміну і поверненню в магазинах й на ринках? Як повернути гроші за товар, куплений в інтернет-магазині? Яка оптимальна процедура успішного повернення покупки назад у магазин?   Захистити права споживача допоможе інструкція «Юридичного порталу» з процедури обміну товару належної якості й повернення грошей за продукцію неналежної якості.
04 Квітня, 2019 р., 14:06
Пенсійне та соціальне законодавство, а також пов’язані з ними нормативні акти, містять кілька різновидів стажу роботи, в тому числі: